Polityka zwrotów

Anulowanie

Akceptujemy anulowanie zamówienia przed wysyłką lub produkcją produktu. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nie możemy jednak anulować zamówienia, jeśli produkt został już wysłany.

Zwroty (jeśli dotyczy)

Akceptujemy zwroty produktów. Klienci mają prawo do złożenia wniosku o zwrot w ciągu 14 dni od otrzymania produktu.

Aby móc dokonać zwrotu, Twój przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie jak go otrzymałeś. Musi również znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać pełnego zwrotu, wymagamy paragonu lub dowodu zakupu. Prosimy nie wysyłać swojego zakupu z powrotem do producenta.

Klienci będą obciążeni tylko raz za koszty przesyłki (obejmuje to także zwroty); nie będzie pobierana żadna opłata za ponowne składanie produktów przez konsumentów.

Zwroty pieniędzy (jeśli dotyczy)

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci e-mail potwierdzający jego przyjęcie oraz poinformujemy Cię o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego wniosku na temat refundacji pieniędzy. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twoja refundacja zostanie przetworzona, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany na Twojej karcie kredytowej lub oryginalnym sposobie płatności w ciągu określonej liczby dni.

Opóźnione lub brakujące zwroty pieniędzy (jeśli dotyczy)

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, sprawdź ponownie swoje konto bankowe. Następnie skontaktuj się z firmą kart kredytowych; może to trochę potrwać, zanim Twój zwrot zostanie oficjalnie opublikowany. Skontaktuj się następnie ze swoim bankiem. Często występuje pewien czas przetwarzania przed dokonaniem zwrotu pieniędzy. Jeśli wykonałeś wszystkie te czynności i nadal nie otrzymałeś swojego zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem service@warepairy.com.

Aby uzyskać adres do wysyłki produktów prosimy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod adresem service@warepairy.com.