Polityka wysyłki

Kiedy mogę spodziewać się otrzymania mojej przesyłki?

Wszystkie zamówienia są wysyłane z naszego magazynu w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Przesyłka dotrze między 10 a 20 dni roboczych po dacie wysyłki, w zależności od dostępności usługodawcy przewozowego i lokalizacji. Przepraszamy za opóźnienie przesyłki, które może wystąpić, jeśli wymagana jest odprawa celna lub kontrola, lub opóźnienie transportowe spowodowane przez usługę przewoźnika.

Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Numer śledzenia zostanie podany w wiadomości e-mail potwierdzającej wysyłkę. Możesz użyć tego numeru i śledzić swoje zamówienie na stronie www.17track.net.

 

Do jakich krajów wysyłacie?

Obecnie wysyłamy na cały świat. Jednak w przypadku, gdy nasza logistyka nie obsługuje Twojego kraju, natychmiast Cię poinformujemy i dokonamy niezbędnych zmian w Twoim zamówieniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych miejscach docelowych, skontaktuj się z nami za pośrednictwem service@warepairy.com. Jak mogę zmienić adres dostawy?

Zmiana adresu jest dozwolona tylko przed godziną 23:00 (PDT, -7 GMT) tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. Możesz skontaktować się z nami pod adresem service@warepairy.com i poprosić o takie zmiany.

Czy mogę dostarczyć do innego adresu niż mój adres rozliczeniowy karty?

Tak, to możliwe.

Jak moje zamówienie zostanie wysłane?

Zamówienia są wysyłane w dni robocze, wyłączając święta. Zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę będą wysłane w następny poniedziałek.